הזמנות מעוצבות לחתונה

חתונה, החתן והכלה מובלים אל החופה ויוצאים ממנה לאחר כריתת ברית נישואים, כשהם בעל ואישה. חתונה היא סימן להתחלה ולחיים משותפים. אירוע החתונה הוא מאורע חד פעמי, מקודש ומשמח בעל משמעות עמוקה. חתן וכלה אשר מתחייבים זו לזה מתוך אהבה גדולה, ירצו לחלוק את שמחתם עם יקיריהם. נהוג בישראל ושאר מדינות העולם המודרני, להזמין את אורחי החתונה מבעוד מועד באמצעות הזמנה אישית כתובה.

מה המשמעות של הזמנה לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה הוא בעצם תחילתו של המסע. ברגע בו נשלחה ההזמנה ישנו אישור מוחשי לקיומה, קבל עם ועדה. אורחי החתונה המוזמנים מצפים להגיעו של יום האירוע ומתארגנים לכך בהתאם. עיצובה של ההזמנה והפרטים אשר כתובים בה, משקפים, עוד טרם קיומה של החתונה, את אופייה ואת סגנונם של בני הזוג. כאשר בוחרים הזמנה מומלץ להתאימה ולעצבה בהתאם להלך הרוח אשר יאפיין את החתונה העתידית. הזמנה אשר תשקף בבירור את סגנון החתונה, תעניק לאורחים מושג כללי לגבי אופן הלבוש המתאים ואולי אפילו מושג לגבי שוויה של המתנה או הצ'ק. בנוסף, הזמנות מעוצבות לחתונה יהוו פריט ייחודי וסנטימנטלי עבור בני הזוג הנישאים, דבר שאין להקל בו ראש. מומלץ לשלוח הזמנה לחתונה כשלושה שבועות טרם החתונה ובכך להבטיח כי המוזמנים יכינו עצמם מראש ואכן ייקחו חלק באירוע חשוב זה.

כיצד בוחרים הזמנה לחתונה

תהליך בחירת ההזמנות אינו חייב להיות מסובך, למרות מגוון האפשרויות הקיימות בשוק. בעידן האינטרנט, ניתן להתרשם ממגוון ההזמנות הקיימות והחברות העוסקות בתחום. לאחר שנבחר סגנונה הכללי של ההזמנה והספק הרצוי, ניתן ליצור קשר, לתאם פגישה או אפילו להזמינה באתר האינטרנט של אותו ספק. כמובן, שהעדיפות היא לפגישה אישית, כך ניתן להתרשם ממגוון ההזמנות, לראותן בצורה מוחשית ולחוש את סוג הנייר. אלו המתקשים בבחירת הזמנה מתוך מבחר קיים, או לאלו אשר מעוניינים להיות ייחודיים ושהזמנתם תהיה שונה משאר ההזמנות, ישנה האפשרות לשלב עיצוב גרפי להזמנות חתונה ולעצבן באופן אישי.

סוגי הזמנות מעוצבות לחתונה

ישנם סוגים רבים של הזמנות מעוצבות לחתונה במגוון גדלים, סגנונות, חומרי גלם ומחירים:

  • הזמנות גלויה – הזמנות סטנדרטיות המודפסות על גבי נייר כרומו (300 גרם) משני צידיו. הגרפיקה על גבי הזמנה זו יכולה להשתנות בהתאם לרצונותיהם של בני הזוג.
  • הזמנות נפתחות – ניתן לבחור בין אפשרויות קיפול ופתיחה שונים. ישנן הזמנות הנפתחות בצורת פרח וישנן הזמנות אשר נפתחות כספרון קטן או מניפה.
  • הזמנות מקוריות –הזמנה מקורית עם תמונה שלכם, המעוצבת ע"י צוות גרפיקאים מוכשר. הצילום מתבצע בסטודיו שלנו ע"י מיטב הצלמים בתחום. ניתן לצלם ולעצב כל רעיון שעולה בראשכם.

חשוב לזכור שמעבר לבחירת העיצוב, יש לבחור את גודל ההזמנה, הנייר עליו היא תהיה מודפסת, לבחור את התוכן הכתוב וכמובן, להתאים את המעטפה לסגנונה של ההזמנה.

הזמנות יוקרתיות לחתונה